Knoop Raizeol
| Name | Knoop Raizeol |
|---|---|
| Default | Node Raizeol |
| Type | Thunder effect monster |
| Description | Als je een Xyz Monster op je veld hebt of in je GY, kun je deze kaart speciaal oproepen (vanuit je hand). Als je dat doet, kun je voor de rest van deze beurt niet speciaal oproepen vanuit de Extra Deck, behalve Rank 4 Xyz Monsters. Je kunt alleen NodSee more |
| Artist | Konami |
| Set | Geen set #100438002 |
| Wallpaper | |
| Image |
Table of contents
About Knoop Raizeol
Knoop Raizeol, Thunder effect monster , designed by Konami first released in Jul, 2024 in the set No set.
Deze kaart, Node Raizeol, zou baat hebben bij een Rank 4 Xyz Monster-gericht deck dat gemakkelijk Xyz Monsters kan oproepen om zijn Speciale Oproepvoorwaarde mogelijk te maken. Hoewel het enige nut heeft bij het weer tot leven brengen van Raizeol-monsters uit de GY, beperkt de beperking op Speciale Oproepen vanuit het Extra Deck de algehele veelzijdigheid ervan. Decks die efficiënt gebruik kunnen maken van de effecten ervan en kunnen werken rond de beperkingen ervan, kunnen het nuttig vinden, maar er kunnen betere opties beschikbaar zijn, afhankelijk van de specifieke strategie van het deck.
Where to buy
![]() | Ebay.com | Visit store | ||
![]() | Printing proxies | $ 0.75 | Visit store |
*This site contains affiliate links for which we may be compensated
Group by
Price alert ?
Alert me when price gets to
Price trend history

Frequently asked questions about Knoop Raizeol
What type of card is Knoop Raizeol?
Knoop Raizeol is a Thunder effect monster card in Yu-Gi-Oh TCG YGO.
What does Knoop Raizeol do?
Als je een Xyz Monster op je veld hebt of in je GY, kun je deze kaart speciaal oproepen (vanuit je hand). Als je dat doet, kun je voor de rest van deze beurt niet speciaal oproepen vanuit de Extra Deck, behalve Rank 4 Xyz Monsters. Je kunt alleen Node Raizeol op deze manier eenmaal per beurt speciaal oproepen. Je kunt 1 kaart vanuit je hand of veld naar de GY sturen, vervolgens 1 Raizeol monster in je GY targeten, behalve Node Raizeol; speciaal oproepen in Verdedigingspositie, maar annuleer zijn effecten. Je kunt dit effect van Node Raizeol slechts eenmaal per beurt gebruiken.
What set is Knoop Raizeol from?
Knoop Raizeol was first released in the set No set, illustrated by Konami.
Is Knoop Raizeol legal to play?
Legality depends on the tournament format -- Knoop Raizeol can be legal in some formats and banned or restricted in others. See the full breakdown per format in the Legality section above.



— Comments 0
, Reactions 1
Be the first to comment